FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

betonové ploty

 

Betonárna je postavena ve smyslu nejvyššího technického poznání, použitím vyspělých technologií. Z provozního hlediska je betonárna plnoautomatická. V případě potřeby Vám našimi kvalifikovanými pracovníky realizujeme i všechny stavební práce spojené se zpracováním betonu jako například betonové ploty.

Betonové ploty nabídka

Naše nabídka - certifikovaný transportní beton v pevnostních třídách od C8 / 10 po C30 / 37, cestný beton třídy CBIII, zavlhlé směsi na stabilizaci podloží SCI a SCII, kamenivo stmelené hydraulickým pojivem KSCI a KSCII. Transportní beton je vyráběn podle normy ČSN EN 206-1. Cestný beton je vyráběn podle normy ČSN 73 6123.

Betonové ploty poradenství

Zároveň Vám velmi rádi poskytneme odborné technické poradenství a servis v oblasti návrhu betonových směsí a případných modifikací těchto směsí a zpracování vhodnosti použití dané betonové směsi pro konkrétní stavební konstrukci.

Betonové ploty a zámkové dlažby

Vyrábíme, prodáváme a montujeme betonové ploty, betonové tvárnice - bednící (šalovací), zdící, stropní, zatravňovací tvárnice, betonové obrubníky, plotové stříšky. Betonové výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního odolného betonu. Do našeho portfolia patří i výroba a pokládání zámkové dlažby. Betonové ploty jsou moderní a oblíbenou formou oplocení pozemku. Kromě ohraničení a vymezení plochy, chrání pozemek před povětrnostními vlivy a slouží jako protihluková bariéra. Zajistíme pro vás kompletní dodání a montáž betonového plotu.