FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt
Facebook Login

Betonové ploty

 

Betonové ploty inforumje  - Barva plotu. Základní barva plotu je přírodní šedá, z barevných variant nabízíme probarvení do barvy pískovce. Komponenty jsou probarvené už při míchání betonu, čili barva z nich se nesmývá, není třeba ji dodatečně ošetřovat, kusy mají stejný barevný odstín a jsou barevně stálé. Probarvené komponenty jsou cenově navýšeny jen o cenu barvy 17%.

   Máte zájem io dopravu? Pokud ano, poprosíme Vás o místo dodání materiálu.

Betonový plot

   Máte zájem io vykládku materiálu, nebo jste schopni ji zajistit? Doprava bez vykládky je cenově výrazně výhodnější, akorát je třeba k vykládce zajistit manipulátor s paletami s nosností alespoň 2t (vysokozdvižný vozík, JCB, Manitou, jeřáb, auto s hydraulickou rukou apod.). Pokud si nejste jisti, v cenové nabídce Vám údové cenu dopravy s vykládkou, i bez vykládky.

   Máte zájem io montáž? Pokud ano, poprosíme Vás o stručný popis terénu. Hlavně nás bude zajímat, zda plot bude stavěn do svahu, jaký je typ podloží (skalnatý, podmáčený, starý beton, apod.) A zda se v trase plotu vyskytují nějaké překážky (stromy, keře, starý plot, atp.).

   Kontaktní údaj na Vás, e-mail nebo telefon. Cenovou nabídku Vám umíme poslat e-mailem, sms, nebo sdělit telefonicky. Samozřejmostí je možnost zaslat cenovou nabídku poštou.