Facebook Login

Autobusová doprava Praha

 

Autobusová doprava Praha byla založena již před dlouhou dobou. První autobus, který firma vlastnila, byl vůz ŠD11. První jízdou byl výjezd z Prahy do Řevnic, autobusová doprava Praha ale selhala a autobus přestal fungovat u závor v Řevnicích.

Autobusová doprava Praha

Tuto jízdu absolvovali tři řidiči. I přes nezdar autobusová doprava Praha se vydala na další cesty a to do Ostravy. S tříhodinovým zpožděním byl tento zájezd úspěšný. V říjnu roku 1996 se firma rozrůstá a rozšiřuje svůj vozový park o vysněnou Karosu C734 s nepřeplňovaným motorem.

Autobusová doprava Praha

V létě v roce 1997 Autobusová doprava Praha zahájila mezinárodní jízdy s vozem ŠD11, který byl vybaven elektronickým tachografem, jehož cena převýšila pořizovací cenu vozidla. První cesta směřovala na Slovensko a dopadla úspěšně!

Autobusová doprava Praha

V únoru 1998 nakupuje naše autobusová doprava Praha Karosu C735, která výrazně zvyšuje kvalitu našich služeb i ceny dopravy. V květnu téhož roku byl slavnostně ukončen provoz autobusu ŠD11. Tento vůz nahradila moderní Karosa LC 735 TURBO, kterou jsme upravili a nastříkali do firemních barev, aby měla rozvíjející se autobusová doprava Praha pěknou reklamu.

Dianaescort
Muz
Velká prsa v akci, kozatky obří dudy a sex
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA! 5000 KČ-15 000 KČ DENNĚ!
.