Facebook Login

autobusová doprava Praha

 

Informace ohledně vydání dopravní karty pro žáky a studenty: formulář na žádost o dopravní kartu najdete na naší stránce v sekci formuláře a dokumenty nebo v kterémkoliv klientském centru. Děti od 6. roku věku do dovršení 15. roku věku - je třeba donést rodný list dítěte a průkaz totožnosti jednoho z rodičů nebo zákonného zástupce.

Autobusová doprava Praha studenti

Žáci a studenti v denní formě studia do dovršení 26. roku věku - musí donést tiskopis potvrzen školou, případně jiné tiskopisy akceptovány jako potvrzení o návštěvě školy. Pokud máte ISIC vydanou školou - nemusíte chodit na naše prodejní místo, kartu vám aktivuje řidič při prvním použití přímo v autobuse při využití služby autobusová doprava Praha.

Autobusová doprava Praha benefit

Dopravní karta pro žáky a studenty poskytuje kromě levnějšího cestování do školy, ještě jeden benefit. Za každých procestovaných 10 jízd vám budou poskytnuty slevy v devatenácti prodejnách. Celosvětové statistiky říkají, že ze všech druhů dopravy jsou právě autobusy nejbezpečnější, proto volte nás – jsme autobusová doprava Praha.

Autobusová doprava Praha školení

Profesionalita a odbornost řidičů je na prvním místě, řidiči povinně absolvují rozsáhlé školení, podrobují se pravidelným lékařským prohlídkám a psychotestům. Vozový park je také pravidelně obměňován za bezpečnější a modernější autobusy, které už i na Slovensku rozhodně kráčejí s dobou. Společnost je příkladem takové obnovy, kde se podařilo nákupem nových klimatizovaných vozidel zkvalitnit poskytovanou službu autobusová doprava Praha.

uspokojim te svým krásným tělem a dovedu te do rozkoše
animal
Super práce! 70 000Kč týdně!
Luxusní hluboký orál - Dita!!
Hladame spolocnicky