Facebook Login

autobusová doprava Praha

 

Informace ohledně vydání dopravní karty pro žáky a studenty: formulář na žádost o dopravní kartu najdete na naší stránce v sekci formuláře a dokumenty nebo v kterémkoliv klientském centru. Děti od 6. roku věku do dovršení 15. roku věku - je třeba donést rodný list dítěte a průkaz totožnosti jednoho z rodičů nebo zákonného zástupce.

Autobusová doprava Praha studenti

Žáci a studenti v denní formě studia do dovršení 26. roku věku - musí donést tiskopis potvrzen školou, případně jiné tiskopisy akceptovány jako potvrzení o návštěvě školy. Pokud máte ISIC vydanou školou - nemusíte chodit na naše prodejní místo, kartu vám aktivuje řidič při prvním použití přímo v autobuse při využití služby autobusová doprava Praha.

Autobusová doprava Praha benefit

Dopravní karta pro žáky a studenty poskytuje kromě levnějšího cestování do školy, ještě jeden benefit. Za každých procestovaných 10 jízd vám budou poskytnuty slevy v devatenácti prodejnách. Celosvětové statistiky říkají, že ze všech druhů dopravy jsou právě autobusy nejbezpečnější, proto volte nás – jsme autobusová doprava Praha.

Autobusová doprava Praha školení

Profesionalita a odbornost řidičů je na prvním místě, řidiči povinně absolvují rozsáhlé školení, podrobují se pravidelným lékařským prohlídkám a psychotestům. Vozový park je také pravidelně obměňován za bezpečnější a modernější autobusy, které už i na Slovensku rozhodně kráčejí s dobou. Společnost je příkladem takové obnovy, kde se podařilo nákupem nových klimatizovaných vozidel zkvalitnit poskytovanou službu autobusová doprava Praha.

Karin
Vanesska
Pole dancers Denmark Austria UK from 1500 euro week
Melania
animal