Facebook Login

FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

autobusová doprava Praha

 

Nakoupit se slevou je jednoduché, stačí navštívit Klientské centrum na -3. podlaží, kde vám řeknou více o službě autobusová doprava Praha. A pokud se ptáte, kam dále cestovat za krásami samosprávného kraje, to nejlepší najdete na našich stránkách. Už jste vyzkoušeli nový cyklobusy?

Autobusová doprava Praha cyklobusy

Od 13. 6. jsou vám k dispozici díky službě autobusová doprava Praha nové cyklobusové linky, které pro vás připravil samosprávný kraj. Během všech víkendů jezdí dva cyklobusy, a to na trase Žilina - Terchová a Žilina - Nová Bystrica.

Autobusová doprava Praha funkčnost

Jak to funguje? Pokud již víte termín svého výletu, rezervujte si své místo předem - přímo na webové stránce nebo osobně v Klientských centrech, případně u všech prodejců jízdenek a místenek AMSBUS.

Autobusová doprava Praha přeprava

Pak už stačí jen přijít na zastávku, kde při nástupu do vozidla a při využití služby autobusová doprava Praha nahlásíte řidiči přepravu kola. Pokud se přepravuje více kol, řidič, resp. obsluha autobusu nejprve umístí kola na cyklovlek a následně kontroluje cestující, kteří si koupili lístek přes předprodejní systém a potom vyřídí ostatní cestující s jízdenkami. Nemusíte se bát, kolo umisťuje na cyklovlek obsluha autobusu za možné pomoci majitele kola. Cestující by si měl z kola odstranit všechny cenné věci, které se dají jednoduše demontovat a mohli by při přepravě odpadnout. S kolem lze nastupovat pouze na vybraných zastávkách uvedených v jízdním řádu, a to z důvodu bezpečnosti cestujících a také řidiče.

Inzerce

Čištění aut Praha

Čištění aut Praha