Facebook Login

půjčka pro zaměstnance

 

Vaše šance na získání potřebné hotovosti je u produktu půjčka pro zaměstnance vyšší než v bance. Navíc i úroková sazba je lákavá v porovnání s nabídkou bank. Pohybuje se totiž již od 1,15% p. a. a může jen mírně přesáhnout 9% hranici. Dopředu však nevíte, jaký úrok dostanete, ten se totiž stanovuje individuálně až po podání žádosti na službu půjčka pro zaměstnance.

Půjčka pro zaměstnance nákupy

Takto získané peníze můžete použít na nákup zásob, investovat však můžete také do výroby, či vybavení obchodu. Je však třeba ručení, které určuje poskytovatel, a to v závislosti na rizikovosti konkrétního podnikatelského záměru.

Půjčka pro zaměstnance podnik

Abyste však mohli o mikroúvěry požádat, musíte splňovat jednu ze dvou podmínek. Jde o rozvoj malého a středního podnikání, a tak Vaše firma musí zaměstnávat méně než 10 lidí, s ročním obratem a jestli jste tedy malý podnik, nebo jde o středně velký podnik a zaměstnáváte méně než 50 lidí a Váš roční obrat je do 10 mil.

Půjčka pro zaměstnance oblasti trhu

Bez peněz nezmůžeme skutečně nic, no mnohem komplikovanější to mají právě začínající podnikatelé. Pokud jste se rozhodli pro tuto zásadní změnu ve svém životě i Vy, jistě si lámete hlavu nad tím, kde sehnat potřebnou hotovost. Záleží však na tom, ve které oblasti trhu se rozhodnete obchodovat. Jsou totiž odvětví, kde Vám stačí jen minimum prostředků, ale mnohem více je takových, kde si slušnou sumu řekne i samotný začátek. Půjčka pro zaměstnance je v mnoha ohledech mnohem lépe získatelná.

Erika
Man für alles
Betka
Zbožnujem rýchlovky!
Katka