FACEBOOK
seznamka
EROTICKÁ
seznamka
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
inzerce
FLIRT
Kontakt

hladam mladu kocku

cca 30Přidat k oblíbeným

Popis

chcel by som si vydrziavat mladu studentku alebo pomozem mladej mamine financne zo ZA, som slusny, vzdelany, s dobrym prijmom a priemernou postavou a vzhladom. chcem niekoho stabilneho, na vzhlade moc nezalezi ani oblejsie baby mi nevadia ale nemam zaujem az o obeznu zenu. najprv by som sa rad zoznamil na kavicke.

Oblast

Žilinský kraj, Slovensko
Zilina

inzerát

ID inzerátu: 1457
zobrazit: 1179
Vyprší: 2022-11-12 22:00:48

Poznámky

Komentáře   

#2 renia 2021-12-05 16:57
Ahoj drahý. Jmenuji se Rania Mhamad Mansour. Četl jsem tvůj profil a našel jsem na tobě něco zajímavého, chci, abychom se lépe poznali a navázali vážný vztah.
Dlouho jsem byl osamělý a nechci být znovu sám a mám jen vážné úmysly, proto jsem zde a hledám vážný vztah.
Nejsem zde vždy k dispozici, navrhuji, že bude pohodlnější, když budeme moci komunikovat prostřednictvím e-mailu, abych se mohl lépe představit a poslat vám své obrázky. Moje e-mailová adresa je:
Těším se na váš mail. Mějte se krásně a buďte v bezpečí.
Citovat
#1 jessicalove 2017-07-05 22:25
Hi. it's my pleasure meeting you. My name is Jessica Meir I am US military officer. I will like to get acquainted with you. I am romantic and fun to be with. I read your profile and I really wish to indicate my interest to you. I'm looking for genuine and meaningful intimate relationships with love, passion and romance.
Please I'll be glad if you send me an email at my private email
address()
I will send you my pictures and tell you more about myself and my future plans. Lots of love as i hope to hear from you soon.

Jessica Meir
Citovat